The following wrestlers will compete for a state title tonight inside the State Farm Center.

3A 106
Jacob Lindsey (New Lenox (Providence Catholic)) 38-5 v Dylan Ragusin (Lombard (Montini)) 43-3

3A 113
Domenic Zaccone (Palos Hills (Stagg)) 41-0 v Joey Melendez (Lombard (Montini)) 44-4

3A 120
Michael McGee (Plainfield (East)) 42-0 v Fabian Lopez (DeKalb) 43-5

3A 126
Real Woods (Lombard (Montini)) 35-2 v Anthony Madrigal (Oak Park (O.P.-River Forest)) 37-2

3A 132
Jason Renteria (Oak Park (O.P.-River Forest)) 39-2 v Abdullah Assaf (Lockport (Twp.)) 27-2

3A 138
Austin Gomez (Carol Stream (Glenbard North)) 45-1 v Kendall Coleman (Chicago (Mt. Carmel)) 40-6

3A 145
Will Lewan (Lombard (Montini)) 39-2 v Markus Hartman (Barrington) 44-1

3A 152
Austin O`Connor (Chicago (St. Rita)) 45-0 v Cole Smith (New Lenox (Providence Catholic)) 43-4

3A 160
Trevell Timmons (Lockport (Twp.)) 39-4 v Nate Jimenez (Aurora (Marmion Academy)) 39-6

3A 170
Johnny Mologousis (LaGrange (Lyons)) 45-0 v David Riojas (Chicago (Mt. Carmel)) 36-6

3A 182
Kordell Norfleet (Chicago Heights (Marian)) 42-0 v Jack Jessen (Villa Park (Willowbrook)) 50-0

3A 195
Patrick Brucki (Orland Park (Sandburg)) 43-1 v Mason Kroening (Aurora (Waubonsie Valley)) 37-2

3A 220
Diata Drayton (Chicago (Marist)) 43-0 v Matt Wroblewski (Mt. Prospect (Prospect)) 34-0

3A 285
Anthony Cassioppi (Rockton (Hononegah)) 47-0 v Niko Ivanisevic (Hinsdale (Central)) 39-2

2A 106
Justin Cardani (Champaign (Centennial)) 44-0 v Kyle Schickel (Lemont (H.S.)) 41-5

2A 113
Trevor Edwards (Mattoon) 28-0 v Joe Arroyo (Grayslake (North)) 43-1

2A 120
Dack Punke (Washington) 40-2 v Hassan Johnson (Chicago (Brother Rice)) 8-0

2A 126
Tyler Delaware (Washington) 33-6 v Austin Macias (Burlington (Central)) 35-2

2A 132
We Rachal (Chicago (Washington)) 33-1 v Anthony Randazzo (Woodstock (Marian)) 36-6

2A 138
Lenny Petersen (Crystal Lake (Central)) 37-4 v Blaize Punke (Washington) 17-2

2A 145
Mikie Hartnett (Morton) 32-0 v Gavin Sutton (Richmond (R.-Burton)) 42-3

2A 152
Trent Rakers (Highland) 34-0 v Demarius Smith (Rantoul) 35-1

2A 160
Pat Schoenfelder (Antioch) 47-2 v Peyton West (Springfield (H.S.)) 37-4

2A 170
Jake Lanning (Pontiac) 43-0 v Joe Mier (Marengo) 39-1

2A 182
Cameron Caffey (Carbondale (H.S.)) 40-0 v Cody Baldridge (Morris) 39-1

2A 195
Jacob Warner (Washington) 40-0 v Hunter Crowley (Mahomet (M.-Seymour)) 51-5

2A 220
Scott Sierzega (Chicago (Brother Rice)) 34-3 v Luke Luffman (Urbana (H.S.)) 38-3

2A 285
John Ridgeway (Bloomington (H.S.)) 36-7 v Solomon Smith (Chicago (De La Salle)) 35-1

1A 106
Pauley Keane (Kankakee (McNamara)) 28-4 v Cameron Johnson (Aurora (A. Christian)) 34-0

1A 113
Joey Bianchini (Elmhurst (IC Catholic)) 37-1 v Gabe Spencer (Heyworth) 39-1

1A 120
Tyler Fleetwood (Fulton) 39-2 v Noah Villarreal (Aurora (A. Christian)) 33-3

1A 126
Chase Bittle (Belleville (Althoff Catholic)) 45-1 v Jared Van Vleet (Stillman Valley) 41-1

1A 132
Trey Hild (Petersburg (PORTA)) 49-0 v Zac Blasioli (Wood River (East Alton-W.R.)) 35-1

1A 138
Joe Eads (Morrison) 42-3 v Zach Haley (Quincy (Notre Dame)) 44-1

1A 145
Nolan Baker (Byron) 42-0 v Lewis Robinson (Kewanee (H.S.)) 40-4

1A 152
Danny Braunagel (Belleville (Althoff Catholic)) 46-0 v Arieh Hart (Anna (A.-Jonesboro)) 42-3

1A 160
Drew Hoselton (Fairbury (Prairie Central)) 46-0 v Josh Mckinney (Manito (Midwest Central)) 38-3

1A 170
Andrew Wenger (Dakota) 44-1 v Zac Braunagel (Belleville (Althoff Catholic)) 45-1

1A 182
Logan Winter (Clinton) 44-1 v Griffin Meeker (St. Joseph (S.J.-Ogden)) 37-2

1A 195
Niles Ager (Rock Falls) 41-0 v Peyton Hudspeth (Auburn) 47-1

1A 220
Logan Lee (Orion) 40-3 v Cody Miller (Bismarck (B.-Henning)) 45-2

1A 285
Zach Muller (Westmont) 36-0 v Taylor Fleetwood (Fulton) 35-6